PŘIDEJ SE K NÁM DO TÝMU

Jsi z cukru? Nemáš rád/a zimu? Chceš jenom chodit do práce, abys dostal/a výplatu? Tak tebe nehledáme! Milujeme sport a připravujeme úspěšné sportovní mezinárodní eventy a do našeho týmu rádi draftujeme spoluhráče či spoluhráčky, kteří to cítí stejně jako my. Odpověz nám na nabídku konkrétní pozice nebo nám o sobě dej vědět na chcidoraulu@raul.cz

AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE

O nás

Jsme sportovně – marketingová agentura RAUL!, která realizuje sportovní eventy jako jsou cyklistické závody pod hlavičkou Road Classics, mezinárodní akci Sokolský běh republiky, elitní turnaj Ostrava Beach Pro, běžecký seriál Běhej lesy a legendární Jizerskou 50.

Právě Padesátka – královna všech zimních závodů hledá do svého projektového týmu seniorní posilu, která se podílí na přípravě největší akce v běžeckém lyžování ve střední Evropě. Tisíce lyžařů ze všech koutů světa na jednom místě, v jedné stopě a se společným sportovním nadšením. Slavná Jizerská 50 patří dlouhodobě k vrcholům sportovního a společenského kalendáře České republiky. Každý rok láká nejen hobby závodníky a profesionály na běžkách, ale také mnoho významných osobností ze všech možných oblastí veřejného života. Staňte se součástí příběhu, který píše svou historii již od roku 1968.

Hledáme člověka, který:

  • má minimálně 3 a více let praxi v projektovém řízení a account managementu
  • má výhodu, pokud se vyzná ve sportovním marketingu
  • má přehled v event marketingu a produkci
  • umí odhadnout náklady na projekt a dokáže si hlídat budget
  • postará se o klientský servis a aktivace našich partnerů
  • je analytický, systémový a pečlivý, má rád ve věcech pořádek
  • je týmový hráč, zaměřený na dobrý výsledek
  • má chuť se učit nové věci
  • je srdcař a zapálený pro věc
  • má zájem o sport
  • je aktivní řidič skupiny B

Co by bylo tvojí rolí:

  • Vést a posouvat celý projekt
  • Sestavovat projektový plán, timing a budget
  • Spravovat budget a jeho čerpání, průběžný reporting
  • Efektivně spolupracovat a vést své lidi v týmu (4 členové core týmu)
  • Komunikovat s partnery, doručovat kvalitní partnerský servis, vymýšlet aktivace
  • Podílet se na kreativě, ale i na produkci projektu
  • Připravovat vyhodnocení pro partnery a reporting
My ti za to nabídneme:
  • pracovní pozici s kreativní náplní, která dává smysl, vidíš výsledek své práce
  • příležitost ovlivnit tvář největšího sportovního eventu
  • možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce
  • bonusy za splněné cíle, motivační program
  • sleva na sportovní vybavení u našich partnerů a na firemní služby, sportovní benefity jako startovné zdarma
  • možnost vzdělávání a kurzů, referenční výjezdy na různé sportovní akce
  • přátelský mladý kolektiv
  • teambuildingy a společné (nejen) sportovní aktivity
  • v pátek možnost zkrácené pracovní doby na 4 hodiny
  • místo v naší kanceláři v pražských Holešovicích i práci v terénu na čerstvém vzduchu
  • po zaškolení možná občasná práce z domova

Nástup: co nejdříve

Místo pracoviště: Praha

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Líbilo by se Ti pracovat s námi? Pošli nám svůj životopis na chcidoraulu@raul.cz a do předmětu napiš SKOL!

O nás

Jsme mladá galerie www.sportin.art, která se specializuje na prodej a prezentaci umění v online prostředí. Naše projekty zahrnují škálu výstav, eventů a iniciativ, které podporují umělce a přibližují umění veřejnosti.

Koho hledáme:

Zkušeného profesionála na pozici Senior manažera, který bude zodpovědný za vedení naší online galerie a dalších výstavních projektů. Hledáme osobu s vášní pro umění, schopností efektivně komunikovat a silnými obchodními dovednostmi.

Klíčové odpovědnosti:

  • Prodej a prezentace – zajištění prezentace a prodeje uměleckých děl, jak v digitálním, tak v tradičním prostředí.
  • Marketing a eventy – návrh a implementace marketingových strategií, příprava a realizace eventů pro podporu prodeje.
  • Networking – budování a udržování vztahů s umělci a klienty, aktivní rozšiřování obchodní sítě.
  • Administrativa – správa databází, příprava smluv a dokumentace.

Požadované zkušenosti:

  • Minimálně 3 roky zkušeností ve správě galerie nebo v přímém prodeji uměleckých děl.
  • Prokazatelné úspěchy v oblasti prodeje a marketingu umění.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.
  • Silný vztah k umění; zájem o sport je výhodou.

Nabízíme

  • Práci, která dává smysl
  • Kreativní náplň práce, kde vidíš bezprostředně výsledek
  • Příležitost ovlivnit tvář projektu a jeho směřování
  • Možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce

Mrkni na náš tým

Co je potřeba

  • Poskytnout CV a motivační dopis (ne více než 1 stránku) a poslat na info@sportin.art, do předmětu uveďte Chci pracovat pro Galerii

Nástup: dohodou

www.sportin.art

www.artgrandslam.org

www.makeartnotwar.cz

O nás

Hledáme nadšeného galeristu do galerie Sport in Art!
Nabízíme práci člověku, který se orientuje v současném umění, například studentovi, který by si rád přivydělal tím, co ho bude opravdu bavit. Hledáme někoho, kdo se nadšeně vrhá do práce, rád se obklopuje uměním a vyzná se v jeho kvalitě, ale taky někoho, kdo má rád pořádek v depozitáři a zvládne administrativní úkoly spojené s prodejem uměleckých děl.

Co tě u nás čeká?

  • Inspirativní práce, kde se budeš setkávat s umělci i kupci a hledat cesty, jak je propojit.
  • Fyzická práce s uměleckými díly – přemísťování, balení, věšení, focení a umisťování do online galerie.
  • Hodně administrativní práce – evidence, archivace, smlouvy, objednávky a práce s tabulkami.

Co od tebe očekáváme?

  • Nadšení pro umění (a sport).
  • Pozitivní přístup a obchodního ducha.
  • Společenskost a schopnost navazovat nové kontakty.
  • Reprezentativní vystupování a všeobecný přehled.
  • Flexibilitu.

Nabízíme ti možnost pracovat jako galerista od A do Z. Budeš vyhledávat díla i zákazníky, podílet se na výstavách a katalozích a růst společně s naší galerií. Pod rukama ti projdou kvalitní díla od nejlepších žijících umělců.

V případě zájmu nám pošli svoje CV a krátký motivační dopis na email chcidoraulu@raul.cz, do předmětu uveďte Chci pracovat pro Galerii

Typ pracovního vztahu: Práce na částečný úvazek, cca 25–30 %, ale bude vyžadovat flexibilitu.