NAŠE PRÁCE

VLASTNÍ PROJEKTY

Umíme to od A do Z. Od 0 do 150 (protože 100 % nám nestačí).  Řešíme kompletní úkoly od  strategie projektu, designu eventu až po komunikační koncept včetně jeho přípravy i provedení. Jinými slovy: umíme tvořit, navrhovat, realizovat, komunikovat, organizovat, vyhodnocovat a taky slavit.

KOMPLEXNÍ TVORBA STRATEGIÍ

Vytváříme komunikační  strategie pro sportovní organizace, malé firmy i velké korporace. Máme zkušenosti se sponzoringovými strategiemi, rozvojem sportu, vývojem značky i od samotného namingu.

AKTIVACE SPONZORINGU

Logo na dresu pro nás není sponzoring. My sponzoring aktivujeme, dáváme mu život. Vytváříme zážitky se značkou tak, aby každý sponzor své zapojení vnímal jako maximálně vytěženou příležitost. V neposlední řadě aby pak fanoušci, diváci nebo účastníci pocítili aktivaci značky jako přidanou hodnotu.

SPORTOVNÍ EVENTY

Umíme to udělat celé na klíč – ale i bez klíče. Záleží na tom, jak velký event potřebujete. Venku, vevnitř, v lese, na ledě, ve vodě nebo na pláži. Podívejte se, jaké eventy už jsme pořádali, a uvidíte, že nevymýšlíme. Rádi si do našeho “katalogu” zařadíme další zajímavé eventy a jejich destinace.

SPORT MARKETING RESEARCH

Našim partnerům poskytujeme vhled do našeho pravidelného průzkumu, který se zaměřuje na sportovní aktivity. A že nás jeho výsledky neustále překvapují!